Naplánujte si tu nejkrásnější svatbu

Fotografování bylo vždy mojí vášní a prací mých snů. Dokonce je pro mě těžké to nazvat zaměstnáním, protože svou profesi beru jako životní koníček. Poznat nové lidi, zachytit jejich náladu, být součástí nejšťastnějších okamžiků jejich života – není to sen? Před každým focením obvykle dostávám spoustu dotazů. Rozhodl jsem se tedy shromáždit všechny tipy, které znám.

Máte zájem o služby svatebního fotografa, business portrét, nebo rodinné foto? Neváhejte se obrátit na mě a na můj profesionální tým.

Svatební fotografie

Fotografie je způsob cítění, dotýkání se, milování.To, co je zachyceno na fotografii, je zachyceno navždy.

Předsvatební setkání se mnou

Uděláme si schůzku, na které probereme všechny podrobnosti o vaší svatbě, vašich snech a přáních. Budu se zajímat o místo svatby, hosty a harmonogram. Všechny informace jsou pro mě velmi užitečné a v den X vše půjde hladce.

Týden před svatbou

Potvrdíme vše, co jsme probírali před měsícem, musím se ujistit, že nedošlo k žádným významným změnám. Čas a místo, kde se ve svatební den sejdeme si také ještě raději znovu potvrdíme.

Ve svatební den

Tento den nadešel a vaším jediným úkolem je užít si ho naplno, žádný strach, dostanete úžasné obrázky. Budu s Vámi po celý den a zajistím, aby byly zachyceny všechny okamžiky. Jedinou mojí radou je nebát se a nevšímat si mě, jen si prostě užít svůj den.

Předání fotek

Po svatebním dni zapracuji na dodání fotografií. Přibližně za 1 měsíc pošlu odkaz na galerii. Budete si moci vybrat snímky pro tisk a stáhnout upravené digitální snímky v domluveném počtu. Mohu pro Vás také vytvořit krásnou a jedinečnou fotoknihu.

Nejkrásnější svatba bude ta Vaše

Svatební fotograf Praha

Checklist snímků s rodinou

Pár s rodiči
Pár s rodiči a sourozenci
Pár s rodiči, sourozenci + prarodiče
Pár s nejbližšími + širší rodiny
Pár s matkou
Pár s otcem
Pár se sourozenci
Pár s prarodiči
První klient/Druhý klient s matkou
První klient/Druhý klient s otcem
První klient/druhý klient se sourozenci
První klient/druhý klient s prarodiči

Lokalita

Rozhodnutí o umístění závisí na ročním období, počtu hostů a vašich preferencích. Existuje spousta krásných míst uprostřed lesa, poblíž jezera nebo řeky. Vždy se rád podělím o fotografie pořízené na různých místech, kde jsem pracoval. Krásné jsou svatby v Praze i svatby v okolí Prahy, nebo kdekoli na místě, které má "genius loci".

Deštivá varianta

Tuto situaci lze řešit různými způsoby a déšť vám nezkazí svatební den a vy budete mít z tohoto výjimečného dne rozhodně skvělé fotky. V případě ceremonie pod širým nebem byste měli zajistit deštníky pro své hosty. V případě večeře pod širým nebem se ujistěte, že máte párty stan.

Příprava na focení

Můžete se připravit na svém místě nebo si pronajmout hotelový pokoj nebo airbnb. Pro mě jako fotografa je důležité, aby místo bylo světlé a prostorné. Takže doporučuji vybrat si apartmán místo hotelového pokoje. Ale opět všechny tyto detaily probereme během našich schůzek před vaším svatebním dnem.

Další tipy & rady

Pokud se rozhodnete mít barevnou paletu pro dress code, bude to pro mě úžasné. Jako takové svatby obvykle vypadají mnohem lépe na obrázcích. Můžete také zvážit svatby bez telefonu. Nedělejte si starosti a užívejte si každý okamžik dne.

Fotokniha

Ke každému focení si můžete objednat také fotoknihu. Vyberu Vám nejpodařenější snímky a knihu Vám po svatbě dodám. V případě zájmu se na mne ohledně fotoknihy neváhejte obrátit kdykoli v průběhu naší komunikace.

Osobní doporučení

Zde najdete seznam míst, kterými jsem si jistý a mohu je pro Váš významný den doporučit.

Místa na svatbu
Katedrála svatého Víta
Staroměstská radnice
Libeňský zámek


Místa na hostinu
Art Deco Imperial Hotel Prague
Restaurace U Malířů 1543

Copyright (c) 2025 Mobirise