Svatba stodola

Svatba stodola

Jako svatební fotograf se specializuji na focení svateb ve stodolách, na statcích, farmách a mlýnech. Tato netradiční místa mají specifické požadavky na svatební focení. Plánujete-li tedy svatbu ve stodole nebo jiném obdobném méně tradičním místě, budu rád pokud se na mě obrátíte. Neváhejte si co nejdříve zamluvit termín, protože volné dny ubývají. Budu moc rád, pokud se na mě obrátíte.

ZDE: Svatební fotograf Praha cena

Svatba ve stodole má své romantické kouzlo. Jistě to není varianta pro každého, ale jednoznačně se nyní jedná o trend a módu a to zdaleka ne nesmyslně. Je jasné, že tady tento trend s námi bude ještě dlouhou dobu a proto také Vy můžete tento typ místa pro Vaši svatbu vzít v potaz.

Ze svatby ve stodole bývají trendy fotky a je radost při svatebním focení zachycovat kombinace přírody, dřeva, kovu s hezky oblečenými svatebčany, dekorovanou svatební tabulí a celkově spojení přírodního s moderním působí vizuálně velmi hezky. Také technicky přináší zejména focení venku velké možnosti a přímo se nabízí vytvořit kvalitní svatební fotky. Svatební den takto získává zcela zvláštní atmosféru.

Stodola na svatbu

Stodola na svatbu by měla být zvolena podle dostupnosti a vybavenosti. Je potřeba si zjistit, zda stodola nabízí variantu pro svatbu venku i uvnitř. Počasí bohužel nelze poručit. Důležité je, zda je na místě k dispozici kuchyně, nebo zda bude potřeba přizvat si cateringovou firmu. Také se můžete zeptat, jaké mají vztahy s oddávajícím v daném místě, jak by to bylo s ubytováním svatebních hostů, kteří přijedou zdaleka a jaká kapacita ubytování je v místě k dispozici. Pokud je možné mít vše na jednom místě, bude to určitě výhoda a nebudete muset organizovat složité přesuny svatebčanů.

Svatební fotograf Praha a Středočeský kraj

Nejlepší místa pro svatbu v Praze a Středních Čechách

Mlýn Davídkov

Kouzelná oáza mezi Prahou a Kutnou Horou.

Adresa: Hryzely 36, 281 63 Hryzely – Barchovice

Neprobylická stodola

Hledáte jedinečné svatební místo v okolí Kladna? Neprobylická stodola je kouzelné místo pro váš svatební den.

Adresa: 27375 Neprobylice

Statek U nás

Obřad můžete mít na zahradě s výhledem na kostel, či v kamenné stodole, kde je obřad možný i za nepříznivého počasí.

Adresa: Okřesaneč 12, Okřesaneč 286 01

Dvůr Tuchotice

Svatební stodola s rozlehlou zahradou pro konání svatebního obřadu i hostiny.

Adresa: Tuchotice 24, 28401 Kutná Hora

Svatba ve stodole + seznam nejkrásnějších stodol, kde se můžete vzít!

Dále jsem připravil pro Vás seznam nejlepších stodol, které stojí v souvislosti se svatbou a to rovnou v celé České republice a na Moravě. Váš svatební den je důležitý a proto výběr místa nepodceňte. Svatba v hezké lokalitě může být moc hezká. V úvahu nepřichází pouze stodola, ale také třeba svatba v mlýně, nebo na statku. Tato místa pro realizaci svatby nabízí také hezké procházky v okolí ať už do lesa, nebo jinde v přírodě.

Stodola Suška

Stodola Suška je svatební místo nacházející se v malebné obci Kravsko na Znojemsku nabízející kompletní svatební servis od zajištění prostoru pro obřad po svatební hostinu.

Adresa: 671 51 Kravsko

Náš Mlýn

Prostory stodoly jsou ideální pro středně velké svatby. Individuálně řeší i menší svatby.

Adresa: Ochoz 18, Ochoz u Konice

Statek Oblík

Statek Oblík se nachází pouze hodinu a čtvrt od Prahy na kouzelném místě uprostřed Českého středohoří. Obřad si můžete užít přímo pod širým nebem na naší otevřené terase, nebo uvnitř krásně zrekonstruované stodoly.

Adresa: Raná 28, 439 24 Raná

La Stoda

Mladý pár, Petra a Dalibor žijí na statku a pro zamilované páry pořádají svatby ve stodole.

Adresa: 5. května, 439 42 Postoloprty

Statek Starý Týn

Užijte si svatbu na statku, kde vás nadchne volnost, klid, pohoda a krásná krajina. Statek s nádherným výhledem jen 1 hodinu od Prahy.

Adresa: Starý Týn 54, 411 45 Úštěk

Na Kmíně

Vhodné místo pro pořádání Vaší elegantní, boho nebo rustikální svatby.

Adresa: Bedřicha Smetany 24, 277 42 Obříství

Farma Heroutice

Jediněčné místo na samotě u lesa, ideální pro konání svateb v rodinném prostředí na celý víkend.

Adresa: Heroutice 11, 257 56 Neveklov

Sawmill

Pila se nachází v malebných lesích obce Mikulov na svahu jednoho z mnoha údolí Krušných hor.

Adresa: Mlýny 18, 417 04 Hrob

Stodola v meruňkovém sadu

Stodola na jižní Moravě v atraktivním přírodním prostředí.

Adresa: 664 64 Dolní Kounice

Dvůr Honětice

Adresa: Honětice 16, 768 13 Honětice

Dohnalův mlýn

Pro Váš svatební den v přírodním, rustikálním či „boho“ stylu.

Adresa: Zástřizly 87, 768 05 Zástřizly

Hatěcký mlýn

Každý si tu řijde na své. Mlýn je rustikální usedlost ve stylu francouzského venkova s velkou venkovní terasou a osmi rybníky.

Adresa: Vnorovy 202, 696 61 Vnorovy

Villa Daniela Úvaly

Nabízí převzetí veškerých starostí od záležitostí na matrice přes slavnostní menu, květinovou výzdobu, kosmetičku či kadeřnici až po hudbu, dárky pro svatebčany či rozvoz hostů.

Adresa: Úvaly 77, 691 42 Úvaly

Vinný sklep u Hroznu Čejč

Nabízí atraktivní prostory pro konání svatebního obřadu na travnaté ploše v těsné blízkosti vinohradu s výhledem na vinohrady a okolní vinné sklepy. Na přání Vám zajistí i tradiční svatební zvyky a další služby.

Adresa: 696 14 Čejč

Sklep na vyhlídce

Zrealizujeme pro Vás svatbu na klíč, klidně i včetně dopravy, ubytování, dekorace… Zde se tvoří vzpomínky.

Adresa: 664 64 Nové Bránice

Vinařství Obelisk Valtice

Vinařství ideově navazuje na práci Lichtenštejnů a obnovu krajiny v meandrech řeky Dyje v majitelově Oboře Obelisk.

Adresa: Celňák 1212, 691 42 Valtice

Ovčí Terasy Němčičky

Klidné farmářské prostředí, které se nachází uprostřed malebné přrody Vám nabízí pořádání pěkných svateb.

Adresa: Němčičky 270, 691 07 Němčičky

Dalešický pivovar

Pivovar filmových Postřižin Dalešice vaří Dalešické pivo, provozuje ubytování v hotelu, Pivovarskou restauraci.

Adresa: Dalešice 71, 675 54 Dalešice

Kadlcův mlýn Mariánské údolí

Vaše svatba si zaslouží speciální místo, kterým může být právě náš penzion Kadlcův mlýn přímo v srdci Mariánského údolí v Brně-Líšni.

Adresa: Mariánské údolí 2169, 628 00 Brno-Líšeň

Penzion Buchlovský Dvůr

Pro Váš svatební den je k dispozici velká zastřešená zahradní pergola s možností vyhřívání a s hlavní svatební tabulí až pro 75 osob. Samotný obřad se může odehrát v salonku, pod širým nebem na zahradě penzionu nebo na louce obklopené lesy přímo pod penzionem.

Adresa: Polesí 861, 687 08 Buchlovice

Pohoda Nárameč

V krásné přírodě, mezi městy Třebíč a Velké Meziříčí je pro Vás připraven výjimečný areál mnoha možností. Malebná příroda, louky, lesy, rybníky.

Adresa: 675 03 Nárameč

Kůlna Jedovnice

Více než jen samota u lesa. Penzion Kůlna je více než jen běžné ubytovací zařízení u lesa – je to místo, kde o vás bude skutečně jedinečně postaráno.

Adresa: Senetářov 114, 679 06 Senetářov

Farma Tasov

Je to rodinná farma na Vysočině uprostřed krásné přírody a přitom dostupná pouhé 3km z dálnice D1. Kapacita objektu je až 200 míst.

Adresa: Tasov 9, 675 79 Tasov

Vodní mlýn Nejdek

Zámecký mlýn Nejdek nacházející se v blízkosti obce Lednice, původně Lichtenštejnský mlýn z 18. století.

Adresa: Nejdek 17, 691 44 Lednice

Mlýn Davídkov

Kouzelná oáza mezi Prahou a Kutnou Horou.

Adresa: Hryzely 36, 281 63 Barchovice

Vltavěnka

Původně vesnický statek byl později přebudován na známý hostinec poskytující občerstvení a odpočinek nejen místním, ale také lidem směřujícím k nedaleké Vltavě.

Adresa: Nalžovice 19, 292 60 Nalžovice

Tvrz Krassa

Tvrz KRASSA je čtyřhvězdičkový soukromý areál, který se nachází na velmi klidném místě nedaleko městečka Osečná v Podještědí.

Adresa: Chrastná 17, 463 52 Osečná

Větrný mlýn Kunkovice

Větrný mlýn holandského typu se nachází v obci Kunkovice, okres Kroměříž. Byl zapsán do Ústředního seznamu kulturních památek ČR.

Adresa: 768 13 Kunkovice

Svatební fotograf Praha a Středočeský kraj

Svatební den

Domluvte se s managementem co je vhodné právě pro vás, zda je ve stodole prostor pro děti apod. Stanovte si počet hostů, promluvte si o ubytování, naplánujte hostinu, pak projednejte obřad – jak a kde může obřad proběhnout. Hostinu byste měli mít naplánovánu jako venkovní i vnitřní variantu pro případ problematického počasí. Zeptejte se, jak jsou ve stodole na mokrou variantu svatebního dne připraveni.

Zda jsou k dispozici nějaké stany, zda jsou připraveni na obřad venku i vevnitř. Zda jsou připraveni na hostinu v závislosti na počasí. Jaké prostředí je připraveno pro svatební obřad a jaké prostředí je připraveno na svatební hostinu. Zad bude k dispozici Váš svatební konzultant, jak můžete uspořádat prostředí stodoly pro Vaše potřeby. Stodoly jsou různé a jejich prostředí se liší. Jsou formálnější stodoly i ty více přírodní. Berte tedy prostředí v potaz. Naplánujte si počet svatebních hostů, rozpočet, jakou máte ideální možnost na zajištění jídla, pití (zda můžete mít například své pití) atd.

Svatební fotograf 

Během svého plánování nezapomeňte na služby svatebního fotografa. profesionální snímky jsou vždy hezčí a autentičtější než ty, které zachytí přátelé, kteří se profesionálně profesi nevěnují.

Čím může být svatba ve stodole super?

V průběhu svatebního dne si můžete užívat genius loci, které se váže k těmto zajímavým lokalitám. V okolí můžete navštívit pamětihodnosti, které se v místě nachází. Můžete vyrazit do lesa, do přírody. Svatba ve stodole není vhodná pro každého, ale většinou si zde přijde na své každý. Pro děti je zde dostatek prostoru na volnou zábavu, pro novomanžele je zde dostatečné zázemí, pro svatební hosty je zde všechno, co potřebují. Svatební den je pro každého speciální a v takto atraktivním místě s procházkami v okolí budou jistě všichni spokojení. Svatební program nabídne vám i hostům místo pro oficiální program i místo pro trochu klidu a odpočinku. Prostor pro klid je během svatby také důležitý, zejména během větší svatby ve stodole. Místo, které vám bude vyhovovat by měla být stodola nebo třeba i mlýn, které pro Vás zajistí den, na který v pozitivním slova smyslu jen tak nezapomenete.

Svatební fotograf Praha
Svatební fotograf Praha
Svatební fotograf Praha
Svatební fotograf Praha
OBJEDNAT SVATEBNÍ FOCENÍ