Rádce

Profesionální svatební fotografie, které ožívají...

Svatba
Svatební
Nejlepší svatební fotografka
Svatební fotograf Praha 3

Naplánujte si krásnou svatbu

Fotografování bylo vždy mojí vášní a prací mých snů. Dokonce je pro mě těžké to nazvat zaměstnáním, protože svou profesi beru jako životní koníček. Poznat nové lidi, zachytit jejich náladu, být součástí nejšťastnějších okamžiků jejich života – není to sen? Před každým focením obvykle dostávám spoustu dotazů. Rozhodl jsem se tedy shromáždit všechny tipy, které znám. Chybí Vám svatební fotograf, potřebujete business portrét, nebo máte zájem o rodinné foto? Neváhejte se na mě obrátit.

Svatební fotograf Praha

Fotografie je způsob cítění, dotýkání se, milování. To, co je zachyceno na fotografii, je zachyceno navždy.

Nejlepší svatební fotograf Praha
Nejlepší svatební fotograf Praha
Svatební fotograf levně
Kolik stojí svatební fotograf

Jak to funguje

Předsvatební setkání se mnou

Uděláme si schůzku, na které probereme všechny podrobnosti o vaší svatbě, vašich snech a přáních. Budu se zajímat o místo svatby, hosty a harmonogram. Všechny informace jsou pro mě velmi užitečné a v den X vše půjde hladce.

Týden před svatbou

Potvrdíme vše, co jsme probírali před měsícem, musím se ujistit, že nedošlo k žádným významným změnám. Čas a místo, kde se ve svatební den sejdeme si také ještě raději znovu potvrdíme.

Ve svatební den

Tento den nadešel a vaším jediným úkolem je užít si ho naplno, žádný strach, dostanete úžasné obrázky. Budu s Vámi po celý den a zajistím, aby byly zachyceny všechny okamžiky. Jedinou mojí radou je nebát se a nevšímat si mě, jen si prostě užít svůj den.

Předání fotek

Po svatebním dni zapracuji na dodání fotografií. Přibližně za 1 měsíc pošlu odkaz na galerii. Budete si moci vybrat snímky pro tisk a stáhnout upravené digitální snímky v domluveném počtu.

Svatební fotograf Praha

Několik mých zkušeností a rad

Lokalita

Rozhodnutí o umístění závisí na ročním období, počtu hostů a vašich preferencích. Existuje spousta krásných míst uprostřed lesa, poblíž jezera nebo řeky. Vždy se rád podělím o fotografie pořízené na různých místech, kde jsem pracoval. Krásné jsou svatby v Praze i svatby v okolí Prahy, nebo kdekoli na místě, které má "genius loci".

Deštivá varianta

Tuto situaci lze řešit různými způsoby a déšť vám nezkazí svatební den a vy budete mít z tohoto výjimečného dne rozhodně skvělé fotky. V případě ceremonie pod širým nebem byste měli zajistit deštníky pro své hosty. V případě večeře pod širým nebem se ujistěte, že máte párty stan.

Příprava na focení

Můžete se připravit na svém místě nebo si pronajmout hotelový pokoj nebo airbnb. Pro mě jako fotografa je důležité, aby místo bylo světlé a prostorné. Takže doporučuji vybrat si apartmán místo hotelového pokoje. Ale všechny tyto detaily probereme během našich schůzek před vaším svatebním dnem.

Další tipy & rady

Pokud se rozhodnete mít barevnou paletu pro dress code, bude to pro mě úžasné. Jako takové svatby obvykle vypadají mnohem lépe na obrázcích. Můžete také zvážit svatby bez telefonu. Nedělejte si starosti a užívejte si každý okamžik dne.

OBJEDNAT SVATEBNÍ FOCENÍ